Son Dakika Haberler

Eşin’den Fatih Atay’a Cevap

Eşin’den Fatih Atay’a Cevap
Okunma : 200 views Yorum Yap

Bu şehrin siyasi ve kanaat önderleri olan bizler her konu da topluma örnek olmak ile mükellefiz . Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın bugün yapmış olduğu basın açıklamasını bir talihsizlik olarak görüyorum , zira bizim gibi kamuoyunun önünde ki insanların dedikodu ve duyumlarla insanlar hakkında karalama yapması ve iftira atması çok çirkin bir davranıştır. Tarafımıza atılan bu iftiraya ve itibar suikastine karşı avukatlarımız savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu suçun cezasız kalmasına müsaade etmeyeceğiz. Söke spor , Efeler spor , Büyükşehir Belediye Spor , Yıldız Spor , Çine Madran Spor hepsi Aydın’ımızın güzide takımlarıdır.

Geçen yıl Bal Liginde son ana kadar Kuşadası Spor ile mücadele ettik. Kuşadası Spor şampiyon olduktan sonra play-off maçlarında 3.lige çıkmasını canı gönülden destekledik . Eşin Group Söke Spor olarak bugün itibari ile bizim açımızdan Bal ligi sona ermiştir. Teknik ekibimize , futbolculara , taraftarlara ve Söke halkına canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bal ligi şampiyonu olan Efeler Spor futbolcularını ve taraftarını tebrik ediyorum. İnşallah Kuşadası Spordan sonra Efeler Sporu 3.lige taşımak için tüm Aydın halkı olarak kenetleneceğiz ve Efeler Sporu 3. Ligde göreceğiz.
Herşey Aydın ve Aydın halkı için…