Son Dakika Haberler

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA KUŞADASI’NDAN TEŞEKKÜR YAĞIYOR

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA KUŞADASI’NDAN TEŞEKKÜR YAĞIYOR
Okunma : 697 views Yorum Yap

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’na, Aydın Büyükşehir Belediyesi Çalışanlarının Kuşadası’nın mahallerinde özverili ve mesai mefhumu gözetmeden gece gündüz 24 saat çalışmalarından dolayı Muhtarlardan ve Site Yönetimlerinden Teşekkür yağıyor.

Başkan Çerçioğlu’na Kuşadasın da Muhtarlardan sonra site Yönetimlerinden de Teşekkür Geldi.
Kuşadası Karaova ve Kadıkalesi mahallelerinde, sitelerde ikamet eden vatandaşlar ve site yönetimleri, sitelerinin çevresinde Aydın Büyükşehir Belediyesi, ASKİ Genel Müdürlüğünün kısa zaman da yaptığı alt yapı çalışmalarına, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’inde Üst yapı çalışmalarıyla katkı verdiği ve iki Belediyenin koordineli çalışmalarından dolayı, Ege yakası site Başkan yardımcısı Bilge TARHAN ve site sakinlerinden de sosyal medya üzerinden teşekkür yağdı.

Ege Yakası Site Başkanı Ali Yılmazer ve Başkan Yardımcısı Bilge Tarhan yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla Başkan Özlem ÇERÇOĞLU’na teşekkür ettiler.
Ege Yakası Sitesi Başkan Yardımcısı Bilge Tarhan Gazetemiz Ada Meclisi Haber Merkezine yaptığı açıklamada, biz Kuşadası’na yaz dan yaza gelirdik ama yaklaşık iki yıldır pandemiden dolayı buradayız ve son iki yıldır Kuşadasın da Belediyeler tarafından yapılan hizmetleri yakınen takip ediyorum. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi’nin Kuşadasın da harikalar yarattığını, gece gündüz çalıştıklarını görüyorum, hele şu pandemi dönemi ve sonrası artan nüfus’a hizmet edebilmeleri ,herkesin ihtiyaçlarını karşılama çabaları ve aynı zamanda yaptıkları koordineli çalışma ile pandemi dönemini de alt ve üst yapı çalışmaları ile çok iyi değerlendirmeleri hakikaten teşekküre değer. Buradan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız topuklu efemiz Sayın ÇERÇİOĞLU’NA ve Kuşadası Belediye Başkanımız Sayın Günel’e ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, açıklamasında bulunuldu.