Son Dakika Haberler

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUŞADASI HAYVAN BARINAĞI PIRIL PIRIL

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUŞADASI HAYVAN BARINAĞI PIRIL PIRIL
Okunma : 799 views Yorum Yap

Bir süre önce gazetemiz genel yayın yönetmeni Ekrem Örsoğlu tarafından kırsal alanda doğaya salınarak terkedilmiş olarak bitkin halde fark edilen, yaşlı Eşek, gazete ve ve wep sitelerimizden yaptığımız haber neticesinde yaşlı Eşek, Aydın Büyükşehir Belediyesi, hayvan bakım ve rehabilitasyon merkezinde bakıma alındı.
Gazetelerimiz olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuşadası hayvan bakım ve rehabilitasyon merkezine yaptığımız ziyarette merkezde bulunan hayvanların ne kadar temiz ve bakımlı bir ortamda tedavilerinin yapıldığını sizler için gözlemledik

Kuşadası kırsalında zeytin bahçeleri arasına yaşlılığı nedeniyle terk edilen Anadolu eşeği, Gazetemiz genel yayın yönetmeni Ekrem Örsoğlu tarafından Kuşadası Belediyesi Güvercin masaya yapılan bildirim neticesinde, Belediye ekiplerince bulunduğu yerden alınarak, Belediyeye ait hayvan barınağına getirilmesi ve bakımının yapılması hem bizleri hemde takipçilerimizi mutlu etmiştir.

Ziyaretimiz neticesinde barınak sorumlusu Veteriner Sami Pat, Eşeğimizin genel durumuyla ilgili bilgi vermesinin ardından barınağı gezdirip, diğer hayvanlarla ilgili de bilgi vermiş olup. Oldukça temiz ve bakımlı olan barınağın görünümü ziyaretçileri sevindirmiştir.