Son Dakika Haberler

KUŞADASINDA İNŞAAT YASAKLARI BAŞLADI

KUŞADASINDA İNŞAAT YASAKLARI BAŞLADI
Okunma : 1.018 views Yorum Yap

Turistik bölgelerde başlatılan inşaat yasakları uygulaması 4 Haziran tarihinden başlamak üzere, yürürlüğe girdi.

Yaz mevsimi süresince Turistik bölgelerde, her türlü İnşaat ve tadilatın yapım izinleri durdurulmuştur.
İnşaat yasakları kapsamında yılın dokuz ayı, sokak ve caddelerde cirit atan beton mikserlerini daha az göreceğimizi umsak da, bir şekilde yasağı kıran yasak tanımazlar için, Belediyelerimize yapacağımız ihbarlarla gürültü kirliliğini önlemiş olacağız.
Kuşadası Belediyemiz de inşaat yasakları için özel bir ihbar hattı oluşturmamış olsa da, Güvercin masa 05524604040 – 0256460 4040 – 02564604000 numaralı telefon ve Watsap hatlarından yapacağımız ihbarlarla, çevreye rahatsızlık veren İnşaat ve tadilatları durdurabilirsiniz.

Kuşadası Belediyesi Başta zabıta müdürü Nuri Can olmak üzere, tüm zabıta birimlerimiz, yapacağınız ihbarlarla Belediye vatandaş işbirliğinden çok memnun olacaklardır. Örnek bir vatandaş olarak, ilk ihbarı da biz yapmış olalım.
İhbar 1. Karaova mahallesi Lider kent Küme evler, Altınşehir sitesi karşısı, Elit sitesi yanı Döndü Kılıç’a ait İnşaat çalışması
İhbar 2. Karaova mahallesi Liderkent küme evler arkası Altınşehir sitesi karşısı Yavuzlar İnşaat Kepçeyle kanal ve İnşaat çalışması yapıyor.
Ekspres Aydın/Özel Haber/Ekrem Örsoğlu/Kuşadası